طراحی سایت در اسلامشهر

طراحی سایت در اسلامشهر : شرکت طراحی سایت افق وب به جهت افزایش بالا بردن و  بهبود وضعیت کسب و کار و درآمد آنلاین شما طراحی سایت در اسلامشهر را شروع کرده است. طراحی سایت شرکتی، سایت فروشگاهی ، سایت گالری ، سایت خبری ، سایت آموزشی ، سایت املاک ، سایت نیازمندی ها ، سایت اداری و … از جمله نمونه خدمات افق وب برای شما همشهریان گرامی میباشد.

طراحی مجدد سایت
طراحی مجدد سایت

هزینه طراحی سایت در اسلامشهر چقدر است؟

در حوزه طراحی سایت، هزینه ها بسیار متغیر است و بنا بر امکانات مورد نیاز کارفرما قیمت نیز تغییر میکند. طراحی سایت به دلیل سفارشی و اختصاصی بودن، و اینکه یک محصول از پیش ساخته نیست نمیتواند یک قیمت ثابت داشته باشد. از این رو برخی از شرکتهایی که قبل از برآورد اولیه، قیمت خدمات طراحی سایت خود را اعلام میکنند پر واضح است که یک محصول از پیش ساخته شده دارند و آن وبسایت را به ده ها و صد ها رقیب و مشتری دیگر که ممکن است هم صنف شما نیز باشند ارائه میدهند.

 

نحوه استاندارد و اصولی قیمت گذاری خدمات طراجی وبسایت چگونه است؟

ما در شرکت افق وب بر این باور هستیم که طراحی وبسایت باید یک چهارچوب مشخص و واضح برای ارائه قیمت داشته باشد. لذا این را بر خود وظیفه میدانیم که بعد از جلسه اول که در آن به بررسی دقیق نیاز های شما در حوزه طراحی سایت پرداختیم یک قیمت گذاری اصولی و استاندارد انجام دهیم و بتوانیم این قیمت را در حد قیمت های رقابتی به نفع مشتری کاهش دهیم.

تماس با ما

نحوه انجام پروژه های طراحی سایت در اسلامشهر چگونه است؟

بعد از برگزاری جلسه اول مشاوره و ارائه قیمت، عقد قرار داد رسمی فی مابین کارفرما و شرکت افق وب انجام میشود. در زمان عقد قرارداد ۵۰ درصد مبلغ پروژه به عنوان پیش پرداخت دریافت میشود و مابقی مبلغ بعد از اتمام پروژه و دریافت دسترسی های لازم و انجام تست های فنی کارفرما به شرکت افق وب پرداخت میشود. در روال طراحی سایت ابتدا یک طرح گرافیکی از پروژه شما آماده شده و بعد از تغییرات کلی یا جزئی مد نظر شما طرح برای کد نویسی Frontend ارسال میشود تا به صورت کد نمایش داده شود. سپس طرح آماده شده تست و بررسی میشود و در صورت تایید این مرحله فایل های آماده شده برای کد نویسی نهایی سمت سرور ارسال میشوند

و در آخر بعد از انجام تست های بخش فنی شرکت، پروژه شما در سرور ارائه شده توسط خودتان نصب شده و تحویل شما میگردد.

 

چه مواردی در طراحی سایت مهم هستند؟

در طراحی سایت مواردی همانند سئو بیس بودن وبسایت ، سرعت لود و بارگذاری سریع ، امنیت وبسایت و گرافیک عالی را مد نظر قرار داده ایم تا رضایت شما مشتریان عزیز را کسب کنیم. شما میتوانید با خیالی آسوده محصولات خود را در صفحه اول گوگل معرفی کنید و از درآمد اینترنتی بالا برخوردار شوید. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت در اسلامشهر

 

چگونه میتوانیم با شرکت افق وب تماس بگیریم؟

شما برای تماس با شرکت افق وب میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر اقدام کنید :

۰۲۱-۵۶۲۱۴۵۳۸

۰۹۱۲۰۴۵۴۶۲۸

آدرس : اسلامشهر، رباط کریم، جنب بانک سپه، پاساژ پردیسان، طبقه سوم واحد ۵۴

تماس با ما