تیم افق وب با بیش از ۶ سال فعالیت در این زمینه همواره سعی دارد که خدمات طراحی و توسعه وب سایت را با کیفیت بالا ارائه دهد. همواره به این فکر می کنیم که هر شخص یا شرکتی که نیاز به یک وبسایت دارد باید از تمام رقبا خود بالاتر باشد و سایت مشتری به طور شگفت انگیزی عالی به نظر برسد.

طراحان ما به این درک رسیده اند که سایت باید عالی باشد؛ سریع بارگزاری شود؛ از همه مهمتر بازدید کننده ها را به فروش برساند و در آخر تجارت شخصی؛ کسی که سایت آنلاین برای خود راه اندازی کرده است باید متفاوت تر و بهتر از کسی باشد که از این خدمات محروم است.

ما این اطمینان را به شما دوستان عزیز می دهیم که با طراحی سایت تان توسط تیم ما می توانید سالها کارتان را حفظ و ارتقا دهید و در تمام مراحل همراه شما خواهیم بود.

 

سوالاتی که بسیار از ما پرسیده می شود ؟

 • کار شما چیست؟
 • سایت داشتن چه کمکی می کنه ؟
 • خودمون هم می تونیم سایتمان را بزنیم؟
 • می خوام بیام صفحه اول شما میتونید این کار را انجام بدید؟
 • هزینه سایت چقدره؟
 • و…….

که در ادامه تا جایی که تونستیم این سوالت را توضیح دادیم اما اگر سوالی داشته اید که در این جا پاسخش پیدا نکردید مشکلی نداره که خیلی راحت با ما تماس بگیرید و جوابش  سریع دریافت کنید.

 

یک شرکت طراحی سایت چه کاری انجام می دهد؟

یک شرکت طراحی سایت برای شما یک وبسایتی را راه اندازی می کند و تمام محصولات و خدمات شما را در سایت تان قرار می دهد. اگر شخصی یا شرکتی بخواهد که همواره سایت خود را به روز نگه دارد و از آن مراقبت شود نیاز به خدمات سئو دارد که در حوزه کاری سئو قرار می گیرد.

 

یک شرکت طراحی سایت برای شما و سایت شما چه کاری انجام می دهد؟

 

وقتی تصمیم می گیرید که یک وب سایت برای تجارت خود داشته باشید ، اولین کاری که باید تصمیم بگیرید آن را انجام دهید این است که قصد شما از ایجاد وب سایت چیست؟ سایت شخصی می خواهید یا سایت شرکتی ؟ یا سایت فروشگاهی؟ هر کدام از این موارد سایت منحصر به فرد خود را می خواهد.

 

آیا خودمان هم می توانیم سایت مان را طراحی کنیم؟

 

برخی از افراد تصور می کنند که طراحی سایت کار ساده ایست اما این تصور کاملا اشتباه است و از آنچه که فکر میکنید سختتر است. شاید بتوانید با یک سری آموزشها سایت خود را طراحی کنید اما اگر نیاز به کار حرفه ای دارید یک تیم طراحی می تواند کار شما را بسیار راحتتر کند.

پس طراحی سایت این نیست که شما با ثبت یک دامنه و فارسی سازی قالب بتوانید آن را راه اندازی کنید . اگر واقعا می خواهید که کار آنلاین خود را به صورت جدی شروع کنید آن را حتما به یک تیم متخصص باید سپرد.

 

یک شرکت طراحی سایت از چند بخش تشکیل می شود؟

یک شرکت طراحی سایت از چهار قسمت تشکیل می شود:

 • بخش طراحی
 • بخش برنامه نویسی
 • بخش بازاریابی
 • بخش فنی سایت (هاستینگ و…)

 

مراحل خدمات طراحی سایت افق وب

 

۱٫ مشاوره (اولیه) ملاقات با مشتری برای اینکه به آنها اطلاع دهید شرکت شما چه کاری را انجام می دهد. تعیین نیازها و اهداف مشتری و ارائه تخمین هزینه برای ایجاد وب سایت در این مرحله انجام می شود.

۲٫ مشاوره (طراحی) پیدا کردن آنچه وب سایت نیاز دارد و بعد از اتمام این مرحله عقد قرار داد بین مشتری و شرکت منعقد می گردد.

۳٫ نهایی سازی طرح  تمامی مواردی که توسط مشتری و با پیشنهادات تیم افق وب تکمیل شده بود در این مرحله اجرایی می شود و ظاهر سایت آماده می گردد.

۴٫ توسعه در این مرحله کارهایی از قبیل ایجاد حساب کاربری سایت و ایمیل ، خرید نام دامنه و خرید میزبانی وب انجام می گردد.

۵٫ راه اندازی در مرحله راه اندازای تمام موارد سایت آماده شده است و سایت راه اندازی می شود و مشتری با درج نام دامنه خود می تواند ان را آنلاین مشاهده کند.

 

طراحی سایت به صورت حرفه ای

 

هر شخص برای طراحی یک وب سایت نیازمند به طراح سایت؛ کارشناس سئو ؛ طراح گرافیک ؛ محتوا نویس؛ برنامه نویس دارد تا بتواند ان سایت را راه اندازی کند اما تیم افق وب تمام این خدمات را به شما ارئه می دهد و دیگر نیازی نیست با گروه های مختللف کار کنید.

انواع طراحی سایت توسط تیم ما انجام می شود:

 • طراحی سایت شرکتی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت مخصوص مشاغل خاص
 • و….

خدمات طراحی سایت زمانی حرفه ای است که متناسب با آن شغل طراحی شود. تیم افق وب با بیش از ۶ سال تجربه در صنعت طراحی سایت بسیار سختگیرانه عمل می کند.

ما هر پروژه ای را بسیار جدی می گیریم و هدف اصلی مان این است که با تولید بیشتر بازدید کننده و تبدیل آن به مشتری و بازگرداندن مشتری بتوانیم سودی قابل ملاحظه ای را به مشتریانمان ارائه دهیم.  در تیم افق وب هر طراح سایت بیش از ۵ سال سابقه فعالیت در این زمینه را دارد ما بهترین ها را برای بهترین ها می خواهیم.

 

هدف اصلی ما موفقیت کسب و کار آنلاین شما است. همین امروز با یکی از متخصصان ما تماس بگیرید و کار آنلاین خود را آغاز و یا بهبود ببخشید.

 

فرم درخواست خدمات طراحی سایت

 

 

فرم ثبت سفارش طراحی سایت

پسوندهای مجاز jpg, jpeg, png, gif,zip,pdf,rar,docx,

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم