آموزش طراحی وب به زبان ساده

یادگیری طراحی وب رو همین امروز با آموزش های رایگان افق وب شروع کنید و طعم کسب درآمد از اینترنت رو بچشید

خدمات سئو + افزایش رتبه سایت + افزایش سرعت سایت

امروزه ۵۵ درصد از مشاغل آنلاین در خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو سرمایه گذاری می کنند. اما قبل از آنکه شما بخواهید از این خدمات سئو بهره مند شوید و آن را در هزینه های خود در نظر بگیرید پاسخ به این دو سوال بسیار مهم است: خدمات سئو چیست؟ خدمات یک شرکت سئو شامل چه مواردی می شود؟

اگر تمایل دارید که شرکت خود را سئو کنید می توانید با نیروهای متخصص سئو کار ما تماس بگیرید و با یک تجربه بی نظیر در این زمینه با ما مشترک شوید.

خدمات سئو سرویس هایی هستند که معمولا توسط شرکتهای سئو ارائه می شود. این شرکت ها به شما کمک می کند تا در گوگل دیده شوید و به طور خاص روی نتایجی که می خواهید در صفحه اول گوگل دیده شوید تمرکز کنید.

به طور مثال شما سایت مهاجرتی دارید و می خواهید در کلماتی مانند: مهاجرت ؛ اقامت ؛ ویزای تحصیلی ؛ ویزای کاری و.. در صفحات اول نمایش داده شوید. با یک شرکت خدمات سئو تماس می گیرید و از آنها می خواهید که سایت شما را سئو کنند.

چند نوع سئو داریم

سئو داخلی و خارجی چیست؟

 

پیوندهای داخلی ، به عنوان پیوندهای ورودی شناخته می شوند ، پیوندهایی هستند که خواننده را به صفحه هدف در وب سایت شما هدایت می کنند ، در حالی که یک لینک خارجی پیوندی است که خواننده را به یک صفحه معتبر در وب سایت های مختلف هدایت می کند.

 

سئو داخلی که خود شامل :

 

سئو خارجی

 

افزایش سرعت سایت یکی از خدمات افق وب

 

تصور کنید که گرسنه هستید در یک رستورانی نشستید و از منوی غذای رستوران غذای را سفارش داده اید و یک ساعت بعد غذای شما را بیاورند در این لحظه چه حسی به شما دست میدهد؟ آیا باز هم به آن رستوران خواهید رفت؟ مسلما احتمال اینکه دوباره به آنجا مراجعه کنید بسیار کم است.

حالا حدس بزنید که وقتی سرعت سایت شما کم است کاربر چه حسی دارد؟ اگر وب سایت شما بالای ۳ ثانیه باز شود شما در جذب مشتری و فروش به مشکل جدی برخورد خواهید کرد.

چیزی که مهمه اینکه کاربر از سر نیاز و خواستن چیزی آن را در اینترنت جستجو می کند و همین الان به دنبال آن خواسته اش هست. شما باید به عنوان صاحب وب سایتی این موضوع را جدی بگیرید و متخصصانی را در این زمینه استخدام و به کار بگیرید. اما قبل از آنکه که این کاررا انجام دهید بیاید بریم سراغ اینکه چرا بهینه سازی سرعت سایت مهم و چرا باید ان را حتما انجام بدیم؟

 

چرا بهینه سازی سرعت سایت انقدر مهمه ؟

 

جواب این سوال دلایل زیادی دارد که من بخشی از آن را به صورت خلاصه بیان می کنم.

 

سوالات متداول درباره خدمات سئو

 

خدمات سئو ارگانیک چیست؟

خدمات سئو سازمانی ارگانیک به روند رتبه بندی وب سایت اشاره دارد بدون اینکه هیچ هزینه ای را برای Google پرداخت کنید.

چه چیزی در خدمات سئو وجود دارد؟

اولین بخش در سئو بخش رابطه کاربری ودن سایت است به زبان ساده سایت باید خیلی ساده و راحت و قابل استفاده طراحی شود و ای نوع در سئو بسیار مهم می باشد.

عنصر مهم On Page به کلیه پروسه های بهینه سازی داخلی سایت که به منظور کسب رتبه بالاتر در نتایج موتور های جستجو انجام می گردد سئو داخلی یا On-Page SEO می گویند. شامل تغییراتی در وب سایت مانند برچسب های متا ، برچسب های H1 ، اتصال به اینترنت ، بهینه سازی محتوای وب ، برچسب های Anchor و غیره می شود.

سومین عنصر مهم Optimization Off Page است. این امر به نگارش محتوای تبلیغاتی ، پیوند محتوای محتوا ، مکان های پیوند اخلاقی و تبلیغات و غیره اهمیت می دهد.

هزینه بهینه سازی سرعت وب سایت چقدر است؟

قیمت مشخصی در این زمینه وجود ندارد از ۵۰ هزار تومن است تا ۵۰۰ میلیون بستگی به بودجه و نوع خدمات دارد .

 

چرا سایت من اینقدر کند است؟

علت اصلی کندی سایت ارائه خدمات هاست ضعیف و پشتیبانی می باشد.

 

زمان بارگذاری صفحه باید چقدر باشد؟

میانگین زمان بارگذاری وب سایت های برتر رتبه بندی شده در گوگل زیر سه ثانیه است.

 

چگونه می توان سرعت صفحه خود را افزایش دهم ؟

۱٫ کد های CSS JavaScript و HTML را به حداقل برسانید
۲٫ تغییر مسیرها را کاهش دهید
۳٫ JavaScriptمسدود کننده رندر را حذف کنید
۴٫ حافظه پنهان مرورگر پاک کنید
۵٫ زمان پاسخگویی سرور را بهبود بخشید
۶٫ از یک شبکه توزیع محتوا استفاده کنید
۷٫ بهینه سازی تصاویر

آیا سئو ارزش سرمایه گذاری را دارد؟

بله ، سئو یک سرمایه گذاری با ارزش است و ارزش سرمایه گذاری دارد.در طولانی مدت سایت شما را تبدیل به یکی از بهترین ها می کند و در آمد شما را چندین برابر می کند.

 

برای به نتیجه رسیدن در سئو چقدر زمان نیاز است؟

 

۴ تا ۶ ماه طول می کشد تا شاهد نتایج باشیم.

 

آیا سرعت سایت در سئو موثر است؟

 

بدون شک سرعت سایت یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی در گوگل به حساب می آید و همچنین رضایت کاربران را دربر دارد.

 

آیا افق وب خدمات افزایش سرعت سایت را انجام می دهد؟

 

بله ما با تکیه بر تجربه زیاد و دانش فنی خود می توانیم از بهترین روش ها در جهت بهبود عملکرد سایت و سرعت بارگذاری آن به انجام برسانیم ، شما می توانید همین حالا با شماره ۰۲۱۵۶۲۱۴۵۳۸ تماس بگرید و مشاوره بخواهید یا سفارش بدهید.

 

هزینه بهینه سازی سرعت وب سایت چقدر است؟

قیمت سئو به معیارهای متفاوتی مانند رتبه و جایگاه کنونی سایت شما، میزان سختی کلمه کلیدی، جایگاه رقبا، نوع و تعداد کلمات کلیدی، محلی بودن سئو، نیاز به طراحی مجدد سایت، آموزش سئو و … بستگی دارد. تعرفه سئو با توجه به اینکه خدمات سئو به شکل های متفاوتی ارائه می شود متفاوت است.