معرفی 6 سایت برتر ارایه دهنده قالب وردپرس

معمولا کابران افق وب از ما پرسش هایی در رابطه با سایت های فروش تم وردپرس دارند که از جمله این سوالات عبارتند از اینکه:

1. بهترین تم های وردپرس راازکجا پیدا کنیم؟ 2. کدامیک ازفروشگاه های تم وردپرس بهتر است؟ در این رابطه ما به شما بهترین سایت ها را برای پیدا کردن تم های وردپرس و فهرست فروشگاه های تم وردپرس را ارائه می دهیم.

اما قبل از وارد شدن به این بحث ابتدا باید از خودتان سوالاتی بپرسید که :

1. وب سایت شما چیست؟

2. هدف اصلی وب سایت شما چیست؟

3. چگونه می خواهید برای رسیدن به این اهداف برنامه ریزی کنید؟

به عنوان مثال، اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید،باید به دنبال تم هایی باشید که با افزونه های مربوط به فروشگاه سازگاری داشته باشد.همچنین در مورد برنامه بازاریابی محتوا،و تمام پلاگین های ضروری وردپرس که در وب سایت خود استفاده می کنید، توجه لازم را داشته باشید.

حال در این بخش ما فهرستی از بهترین سایت های معروف ومعتبر وردپرس که تم های وردپرس را در اختیار شما قرار میدهند لیست کرده ایم که عبارتند از:

6 سایت برتر ارایه دهنده تم وردپرس

1.مخزن وردپرس

WordPress.org .1 اگر شما به دنبال یک تم رایگان وردپرس هستید، پس WordPress.org بهترین مکان برای شروع جستجوی شما است. با 4800+ تم رایگان، این بزرگترین مجموعه ای از تم های رایگان وردپرس است.مزیت انتخاب تم از WordPress.org این است که این تم ها پس از یک روند بررسی دقیق گنجانده شده اند.

نکته مهم:بسیاری از این تم های رایگان فاقد ویژگی هایی هستند که بتوانید به صورت حرفه ای از آن ها استفاده کنید. با این حال، اگر شما فقط می خواهید برای شروع از این تم ها استفاده کنید می توانید برخی از تم ها را دراین سایت پیدا کنید.

 

2. MOJO Marketplace

MOJO Marketplace یک فروشگاه بزرگ برای تم های وردپرس، پلاگین ها و خدمات است. در این سایت بیش از 7900 مورد تم .پلاگین و… وجود دارد. شما همچنین خدمات وردپرس خود را که توسط میزبان های برتر وردپرس مانند Blue host ارائه شده است خواهید یافت.
هر تم در MOJO Marketplace از طریق یک فرایند به صورت ارسال دستی ارائه می شود. تیم بررسی آنها هر موضوع را با دقت بررسی می کند تا استانداردهای برنامه نویسی با کیفیت بالا را تضمین کند.

این سایت  به طور منظم به موضوعات و دسته بندی ها با ویژگی فیلترجستجو تنظیم شده است که به شما اجازه می دهد تا سریعتر تم های طراحی شده برای صنعت یا دسته خاص را انتخاب  کنید.

 

Themeforest.3

تم وردپرس

تم فارست مجموعه بزرگی از تم های وردپرس را ارائه می دهد که به طور مرتب دسته بندی شده و به راحتی قابل جستجو هستند.

پیشنهاد حامد نجفی  آشنایی با قالب های پارالاکس وردپرس

برخی از تم های موجود در Themeforest از جمله برترین تم وردپرس در دنیا هستند.شما به راحتی می توانید نظرات کاربران، رتبه بندی تم ها را مطالعه کنید و قبل از انجام خرید نمونه کارها را مشاهده کنید.همه اقلام در Themeforest به طور کامل بررسی و آزمایش شده اند.

Elegant Themes.4

تم وردپرس

Elegant Themes یکی از قدیمی ترین و معروف ترین فروشگاه های تم وردپرس است. که تم وردپرس، پلاگین ها، و خدمات دیگر را ارائه میدهد.بر خلاف فروشگاه های دیگرکه در لیست ذکر شده است، Elegant Themes تم های خود را توسعه می دهد و به فروش می رساند. شاید بهترین بخش در مورد Elegant Themes مدل قیمت گذاری آنها باشد. با 89 دلار، به تمام محصولات خود برای یک سال با پشتیبانی و به روز رسانی دسترسی خواهید داشت.و با 249 دلار می توانید مجوز استفاده از خدمات را به صورت کامل  خریداری کنید. هر دو مجوز به شما امکان می دهند تمام محصولات خود را در تعداد نامحدود از وب سایت ها استفاده کنید.

 

CSSIgniter.5

تم وردپرس

CSSIgniter مجموعه ای بزرگ از تم وردپرس را برای تقریبا هر نوع وب سایتی ارائه می دهد. CSSIgniter با بیش از 80 تم، نیازهای توسعه دهندگان وردپرس و صاحبان وب سایت را از سال 2010 تامین می کند. این سایت دارای برخی از بهترین تم های وردپرس برای رستوران ها،هتل ها، مجله و موضوعات کسب و کار را در فروشگاه خود دارا می باشد. تم ها به صورت منظم با دسته بندی هایی با تصاویر زیبا، پیش نمایش های زنده را در اختیار شما قرار میدهند. شما می توانید تمام تم های خود رابا 69 دلار در سال، یا 199 دلار برای دسترسی به تمام بخش ها با پشتیبانی و به روز رسانی دریافت کنید.

StudioPress.6

تم وردپرس

StudioPress یکی از نام های معتبر در صنعت تم وردپرس است. StudioPress تم های وردپرسی را ارائه می دهد که توسط توسعه دهندگان دیگر توسعه پیدا کرده اند. برنامه های قیمت گذاری آنها شامل یک بار هزینه برای به روز رسانی نامحدود و پشتیبانی می باشد. شما می توانید یک تم را با حدود 499 دلار خریداری کنید، که به همه تم ها و تمام تم هایی که سازنده تم شما طراحی کرده است دسترسی داشته باشید.

این ها سایت هایی بودند که بهترین ها را برای قالب های وردپرس و مناسب برای انواع مختلف کسب و کار اینترنتی، وبلاگ ها و وب سایت های دیگر ارائه میدهند.

امتیاز این مقاله

مفید بودن
روان بودن مطلب
نکارش مناسب
جذابی
رضایت کلی

جمع امتیاز

رضایت کاربر

User Rating: 3.79 ( 4 votes)

درباره حامد نجفی

حامد نجفی هستم.دوست دارم به دیگران کمک کنم تا چیز های جدید را راحت تر یاد بگیرند. وردپرس به همراه یک فنجان قهوه داغ شیرین تر است. ;-)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *