هرکسی می تواند کسب و کار اینترنتی آغاز کند اما …

بازگشت به بلاگ

هرکسی می تواند کسب و کار اینترنتی آغاز کند اما …

امروز می خواهیم راجب رویایی کارمندانی صحبت کنیم که همیشه دوست داشتند برای خود کسب و کاری را راه اندازی کنند. اما هیچ گاه در این راه موفق نبودند. و همیشه به عنوان یک آرزو به این مسئله نگاه کردند.

اما یک واقعیت جدیدی در دنیای امروز وجود دارد که هر کسی می تواند کسب و کار اینترنتی را آغاز کند.

امروزه کسب و کارهای وجود دارند که نیاز به سرمایه اولیه هنگفت نیستند. نیاز به ساعات کاریهایی طولانی و طاقت فرسا هم نیستند. و هر شخصی به تنهایی می تواند کار خود را شروع کند.

شاید کمی برای شما عجیب و غیر قابل باور باشد اما این واقعیتی است که می توانید از آن استفاده کرده و رویای خود را تحقق ببخشید. پس از از امروز به کار جور دیگر نگاه کنید.

کسب و کار اینترنتی را مانند یک پل معلق تصور کنید که هر لحظه ممکن است که سقوط کنید پس بنابراین هر قدمی که بر میدارید باید حساب شده باشد. ما گام به گام با شما همراه خواهیم بود که در شروع کسب و کارتان با شکست مواجه نشوید.

کارهایی که قبل از شروع کسب و کار اینترنتی باید انجام دهید؟

 

تغییر افکار و ایده پروری

این که کسب و کار اینترنتی را مثل کسب و کارهای دنیای واقعی ببینید. شما را ایده پرور و موفق نخواهد کرد شما باید این مسئله را درک کنید که در دنیای واقعی خیلی چیزها نشدنی است اما در در دنیای مجازی اینطور نیست.

در دنیای مجازی شما می توانید با چند شهر و حتی چند کشور کار کنید.

در دنیای مجازی شما می توانید میلیون ها مشتری را بدون تبلیغات جذب کنید.و هزاران چیزی که نمی توان گفت اما هدف این است که شما درک

کنید. کسب و کار های اینترنتی امروزه پتانسیل بسیار بالایی را دارد که در آن شروع به کار شوید. ایده هایتان را بپرورانید و افکارتان را تغییر دهید.

و یقین داشته باشید که موفق می شوید.

با یک جمله این بحث پایان می دهیم.

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید.

شکستی درکار نیست

باور داشته باشید که شکست نمی خورید.اگر همه کارهای خود را درست انجام دهید هیچ وقت شکست نخواهید خورد. اگر کسب و کاری با شکست

مواجه می شود حتما یک قسمتی از کار را درست انجام نداده است.

  • اگر محصولات و خدمات خود را درست بازاریابی کنید
  • اگر یک تیم کاری خوب و متخصص را جمع کنید
  • اگر تلاشتان را بیشتر کنید
  • مطمئن باشید که موفقیت از آن شماست.

حتی دارکوب نیز موفقیت خود را مدیون تلاش پیوسته و کوبیدن نوکش است تا به هدف نایل شود.

تصمیم گیری های سریع

برای خیلی از ما بارها اتفاق افتاده است که یک لیست از برنامه ریزی های بلند مدت را تهیه می کنیم . و بعد از تمام شدن لیست سالها در کمدمان می ماند و تبدیل به فسیل می شوند . به هیچ کدام از آنها عمل نمی کنیم.

می دانید دلیل اش چیست؟ دلیل اش این است که برنامه ریزی بلندمدت در کار و تجارت یک کار نشدنی و فانتزی است. زیرا که فاکتورهای مختلفی وجود دارد که خارج از اراده ماست.

پیشنهاد ما این است که هر کاری را در لحظه به ذهنتان خطور می کند را انجام دهید.

شما باید سریع تصمیم بگیرید و موقعیتهای جدیدی که پیش روست را انتخاب کنید.

هرچه زودتر بیاموزیم که تصمیمات بهتری بگیریم، زودتر هم به نتایج بهتر می رسیم. اگر ما در محیط کار و در خانه تصمیمات بهتری بگیریم، سازمانها و اجتماعات ما نیز از این موضوع بهره مند خواهند شد.((اسپنسر جانسون))

کوچک اما موفق

اندازه کسب و کار مهم نیست از اینکه کسب و کار کوچکی دارید نگران نباشید. کسی که کسب و کار سود دهی دارد چه کوچک و چه بزرگ می تواند

به داشته خود افتخار کرد. فقط از بزرگ شدن لحظه ای و سریع بترسید زیرا که همین نگرش باعث از بین رفتن شرکت های بزرگ بوده است.

شعله های بزرگ ناشی از جرقه ای کوچک است.(دانته)

کار متفاوت

به نظر من کاری فوق العاده است که متفاوت باشد. و تاثیر مثبتی را در جهان بگذارد.

اما عده ای این حرف را اشتباه برداشت نکنند. هر کار متفاوتی لزوما خوب نیست. و یا هر کار بزرگی لزوما موفق نیست. نه بلکه هدق از بیان این موضوع این است هر کسی با هر میزان توانایی که دارد می تواند موفق باشد.

به طور مثال شرکت CraigsList می توان مثال زد. این شرکت کل کسب وکارهای سنتی و نیازمندی ها را با چند کارمند به چالش کشید و از همین

روش هم میلیون ها دلار درآمد کسب کرد. هم اکنون یکی از سایت های معروف جهان در اختیار این شرکت است و باعث کسادی بازار خیلی از

روزنامه ها شده است. و خیلی از شرکت ها دیگری که اینگونه کار خود را شروع کردند. کوچک بودن اما متفاوت عمل کردند.

نیازتان را بسازید

برای آنکه بخواهید کاری متفاوتی انجام دهید. از نیازهای خود شروع کنید و به برطرف کردن آن بپردازید.

من همیشه دوست داشتم به دیگران یاد بدهم و به آنها انگیزه بدهم که می توانند موفق شوند و کار خود را شروع کنند و خودشان را باور داشته باشند.
و سپس تیمی را تشکیل دادیم و با قرار دادن آموزش های وردپرسی و شروع کسب و کار اینترنتی نیاز مان را برطرف کردیم. ما احساس نیاز کردیم و شروع به انجام آن کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بلاگ